dots

O 9 ekma

Mariusz Olejnik, Prezes Zarządu Polskiej Federacji Rolnej

O 9. EKMA

Szanowni Państwo, Szanowni Państwo,

Szanowni Państwo,

Europejski Kongres Menadżerów Agrobiznesu to prawdopodobnie najważniejsze wydarzenie związane z towarowymi gospodarstwami rolnymi, które wpisało się już na stałe do rolniczego kalendarza. Jest to oddolna inicjatywa organizacji zrzeszającej rolników, skierowana do wszystkich, którym przyszłość polskiego rolnictwa leży na sercu.

Podczas kongresu spotykają się ludzie nauki, biznesu oraz polityki, aby rozmawiać o największych słabościach i wyzwaniach stojących przed polskim i europejskim sektorem rolno-spożywczym. Nowoczesna formuła, wybitni specjaliści i ważne rozmowy to fundament tego wydarzenia.

W tegorocznej edycji, podczas 5 paneli dyskusyjnych omówimy najistotniejsze kwestie dotyczące europejskiego rolnictwa. Każdy z poruszanych na kongresie tematów będzie dawał szansę na dogłębne rozeznanie się w sytuacji.

Będziemy rozmawiać o tym, jak zapewnić bezpieczeństwo żywnościowe, podołać wyzwaniom klimatycznym, utrzymać się na rynku i osiągać stabilne zyski, produkując wysokiej jakości żywność, która równocześnie będzie dostępna dla konsumenta.

Debaty, networking i wiele więcej – to wszystko czeka na Was w ramach 9. edycji kongresu. Bądźcie z nami. Zadawajcie pytania i korzystajcie z najnowszej wiedzy.

Zapraszam!

MARIUSZ OLEJNIK

Prezes Zarządu Polskiej Federacji Rolnej

WIZJA PRZYSZŁOŚCI ROLNICTWA

poparta praktyką

WAŻNE, MERYTORYCZNE I DYNAMICZNE

debaty i spotkania

5 PANELI DYSKUSYJNYCH

z ludźmi nauki, biznesu i polityki

TEMATY AKTUALNE I WAŻNE

dla przyszłości sektora rolno-spożywczego

PRAWDOPODOBNIE JEDYNY W POLSCE

kongres gospodarstw towarowych