dots

O 8 ekma

Mariusz Olejnik, Prezes Zarządu Polskiej Federacji Rolnej

O 8 EKMA

Szanowni Państwo, Szanowni Państwo,

Spotkania online, których doświadczyliśmy, choć potrzebne i uczące, nie zastąpią jednak bezpośrednich rozmów. Dlatego tym razem – 16 listopada 2022 roku w BCTW w Bydgoszczy – będziemy rozmawiać w formule hybrydowej o tym, jak ma wyglądać nasze rolnictwo za kilka lat, jak dalece się zmieni. Będziemy omawiać przyszłość naszego rolnictwa, która wiąże się z biologizacją, mechanizacją produkcji rolnej oraz współpracą między rolnikami. W trakcie paneli dyskusyjnych przedstawimy m.in. założenia krajowego Planu Strategicznego dla WPR na lata 2023–2027 oraz aktualne trendy i preferencje konsumentów.

8 Europejski Kongres Menadżerów Agrobiznesu to oddolna inicjatywa organizacji zrzeszającej rolników – dla wszystkich, którym przyszłość polskiego rolnictwa leży na sercu. Niezależnie od tego, czy uczestnikami będą rolnicy, przedstawiciele nauki, politycy czy firmy związane z agrobiznesem, podczas kongresu spotykamy się, aby rozmawiać o największych słabościach i wyzwaniach stojących przed polskim i europejskim sektorem rolniczym.

Debaty, networking i wiele więcej – to wszystko czeka na Was w ramach tegorocznej edycji kongresu. Bądźcie z nami! Zadawajcie pytania i korzystajcie z najnowszej wiedzy!

MARIUSZ OLEJNIK

Prezes Zarządu Polskiej Federacji Rolnej

Wizja przyszłości rolnictwa

poparta praktyką

Żywe, merytoryczne i dynamicznymi

panel dyskusyjne

5 paneli dyskusyjnych

z udziałem autorytetów, wizjonerów, wybitnych ekspertów, przedstawicieli gospodarki, polityki, nauki czy mediów

TEMATY AKTUALNE I WAŻNE

dla przyszłości sektora rolno-spożywczego

Prawdopodobnie jedyny w Polsce

kongres gospodarstw wielkoobszarowych