dots

FST Grupa Brokerska

Adres

ul. Dąbrowskiego 2 | Toruń
fst@fst.torun.pl
795 528 717

www.fst.torun.pl
www.facebook.com/FST.Grupa.Brokerska

Kontakt

Kamil Kalemba
Dyrektor ds. Rozwoju
608 289 683
kamil.kalemba@fst.torun.pl

O nas

FST-MANAGEMENT sp. z o.o. – lider Grupy FST, jest jedną z największych i najbardziej cenionych firm brokerskich w Polsce. Od ponad 20 lat troszczymy się o naszych partnerów biznesowych, zapewniając im bezpieczeństwo oraz najwyższą jakość usług.

Świadczymy usługi brokera ubezpieczeniowego i reasekuracyjnego dla rynku rolno-spożywczego, przemysłu gazowego, chemicznego, energetycznego, sektora medycznego, transportowego, drzewnego oraz miejskich spółek transportowych. W ostatnich latach zapewniliśmy kompleksową obsługę ubezpieczeniową dla strategicznych przedsiębiorstw polskiej gospodarki, m.in.: Krajowej Grupy Spożywczej (dawniej KSC), Grupy Kapitałowej PGNiG, Operatora Gazociągów Przesyłowych Gaz – System S.A., Polskich Sieci Elektroenergetycznych S.A., Grupy Azoty, Polskiego LNG S.A. oraz wielu firm z sektora prywatnego, m.in.: For Nature Solutions sp. z o.o.

Nasz zespół tworzą wybitni eksperci posiadający wieloletnie doświadczenie w branży ubezpieczeniowej i reasekuracyjnej.

Branża rolno-spożywcza to jedna z głównych gałęzi gospodarki w Polsce. W jej skład wchodzą zarówno produkcja i przetwórstwo żywności, jak i przemysł związany z zaopatrzeniem i usługami dla rolnictwa. Dynamiczny rozwój sektora powoduje, że ochrona ubezpieczeniowa i nowoczesne podejście do zarządzania ryzykiem muszą być na bieżąco dopasowywane do potrzeb klientów.Przygotowujemy programy ubezpieczeniowe dla szeroko rozumianej branży rolno-spożywczej m.in.: przedsiębiorstw i zakładów produkcyjnych, w tym: producentów oraz dystrybutorów żywności, napojów, producentów mięsa i zakładów przetwórstwa mięsnego, producentów jaj, mleczarni, a także zakładów przetwórstwa warzyw i owoców oraz przedsiębiorstw i gospodarstw rolnych. Oferujemy nowoczesne i kompleksowe rozwiązania ubezpieczeniowe dopasowane do indywidualnych potrzeb klientów.


Pliki do pobrania