dots

O 7 ekma

Roman Wiatrowski, Prezes Zarządu Związku Pracodawców – Dzierżawców i Właścicieli Rolnych

O 7 EKMA

Szanowni Państwo, Szanowni Państwo,

Europejski Kongres Menadżerów Agrobiznesu to tradycja, którą kontynuujemy już od 8 lat. Organizacja każdej kolejnej edycji kongresu jest dla nas cennym doświadczeniem i traktujemy to jako prawdziwe wyzwanie. Tym razem w nowej, internetowej formule w dniach 3–4 marca 2021 roku będziemy transmitować ze studia rozmowy o tym, jak ma wyglądać nasze rolnictwo za 5, 10, 15 lat, jak dalece się zmieni. Będziemy omawiać przyszłość naszego rolnictwa, która wiąże się cyfryzacją, biologizacją, współpracą oraz nowymi technologiami produkcji rolnej. W trakcie panelów dyskusyjnych przedstawimy m.in. założenia Wspólnej Polityki Rolnej i Europejskiego Zielonego Ładu, ich możliwe zmiany, a także co w praktyce oznaczają nowe wytyczne Unii Europejskiej dla polskich gospodarstw.

7 Europejski Kongres Menadżerów Agrobiznesu organizowany przez Związek Pracodawców – Dzierżawców i Właścicieli Rolnych to idealne połączenie debaty z wykładami na temat przyszłości rolnictwa. Niezależnie od tego, czy uczestnikami będą przedsiębiorcy rolni, przedstawiciele nauki czy firmy związane z rolnictwem, podczas kongresu wszyscy spotykamy się na żywo – on-line z domu lub biura!

Debaty, wykłady i wiele więcej – to wszystko czeka na Ciebie w ramach 7 EKMA. Uważam, że udział w tym kongresie jest ważny, jeśli chcemy być na bieżąco. Zapraszam, bądź z nami.

ROMAN WIATROWSKI

Prezes Zarządu Związku Pracodawców – Dzierżawców i Właścicieli Rolnych

Merytoryczne prelekcje

najważniejszych postaci nauki, polityki, biznesu

300 minut

5 sesji tematycznych

5 Paneli dyskusyjnych

z udziałem najlepszych w swojej dziedzinie praktyków

Ponad 15 Wyjątkowych, merytorycznych

15-minutowych prelekcji

Jedyny w Polsce kongres

gospodarstw wielkoobszarowych