Osoba podpisująca dokumenty
dots

Yara Poland Sp. z o.o.

Adres

ul. Jacka Malczewskiego 26
71-612 Szczecin

Kontakt

+48 91 4330 035
www.yara.com

O nas

Yara Poland Sp. z o.o. jest przedstawicielem jednego z największych światowych koncernów chemicznych – Yara International ASA z siedzibą w Oslo (Norwegia), lidera międzynarodowego rynku nawozowego.

W Polsce firma rozpoczęła swoją działalność w roku 1991 jako Hydro Poland – obecnie Yara Poland z siedzibą w Szczecinie. W ciągu 30 lat obecności w Polsce, firma rozwinęła sieć sprzedaży, dzięki której produkty nawozowe opatrzone wizerunkiem łodzi Wikingów stały się ogólnie dostępne dla polskich rolników i ogrodników. Profesjonalne doradztwo nawozowe realizowane przez kompetentny zespół regionalnych doradców agronomicznych pozwala producentom rolnym i plantatorom w pełni wykorzystać efektywność wysokiej jakości produktów dostarczanych przez Yara Poland. Udział Yara w rynku nawozów rolniczych wynosi od kilku do kilkunastu procent w zależności od grupy produktowej, natomiast w segmencie nawozów ogrodniczych firma jest liderem polskiego rynku.

Poza nawozami dla rolnictwa i ogrodnictwa, Yara Poland oferuje szereg rozwiązań dla przemysłu: azotany techniczne dla przemysłu wydobywczego, Nitcal do produkcji domieszek betonowych, AdBlue do redukcji emisji tlenków azotu z silników Diesla oraz Nutriox – środek do usuwania siarkowodoru i innych toksycznych gazów z kanalizacji.