Osoba podpisująca dokumenty
dots

ING Bank Śląski

Adres

ul. Sokolska 34
40-086 Katowice

Kontakt

+48 77 401 3507
+48 77 401 3567
+48 77 401 3565
www.ing.pl/agro

O nas

ING Bank Śląski aktywnie wspiera przedsiębiorców rolnych.  Dostosowane do specyficznych potrzeb produkty i doświadczenie pozwalają na przygotowanie oferty odpowiadającej oczekiwań klientów. Uczestniczymy w finansowaniu branży rolnej od czasów transformacji ustrojowej i gospodarczej Polski.

Wsparcie branży rolnej przez instytucje finansowe w celu budowania konkurencyjności na międzynarodowym rynku jest niezbędne. Obecnie polskie gospodarstwa wielkotowarowe są często wzorem dla ich odpowiedników w innych krajach Unii Europejskiej. Dlatego potrzebują nowoczesnej i realizowanej na najwyższym poziomie obsługi finansowej. Dla nas natomiast bardzo istotny jest fakt, że producenci rolni to rzetelni i solidni klienci.

Wspierając rolnictwo wspieramy rozwój naszego kraju, przyczyniamy się do wzrostu gospodarczego oraz poprawy jakości życia w Polsce. To ambitne, ale także dające ogromną satysfakcję wyzwania. Pamiętajmy, że świadomość tego mają także producenci rolni, gdyż od nich zależy produkcja bardzo dobrej jakościowo, i niedrogiej, na tle innych krajów europejskich, żywności.

Zapraszamy na stronę www.ing.pl/agro

Pliki do pobrania