dots

Concordia Polska Towarzystwo Ubezpieczeń S.A.

Adres

ul. Małachowskiego 10
61-129 Poznań

Kontakt

+48 61 85 84 800
biuro@concordiaubezpieczenia.pl
www.concordiaubezpieczenia.pl

O nas

Concordia Ubezpieczenia od ponad 20 lat dba o kompleksową ochronę ubezpieczeniową osób prywatnych i firm. W jej portfolio znajdują się produkty stworzone z myślą o rolnikach, klientach indywidualnych, przedsiębiorcach i kredytobiorcach. Należy do wiodących graczy na rynku w segmencie ubezpieczeń rolnych.

Po otrzymaniu wszystkich wymaganych zgód regulacyjnych i antymonopolowych, w dniu 29 listopada 2018 r., Generali zawarło finalną umowę przejęcia spółki życiowej i majątkowej Concordii od dotychczasowych niemieckich udziałowców. Grupa Generali jest niezależną, włoską Grupą, o silnej pozycji międzynarodowej. Założona w 1831 roku, Grupa Generali działa w 50 krajach, zatrudnia niemal 71 000 pracowników na świecie i obsługuje 57 milionów klientów. W 2017 roku przypis składki Grupy przekroczył 68 miliardów euro. W Polsce Generali działa od 1998 roku i zatrudnia lokalnie 1300 pracowników. Oferuje ubezpieczenia majątkowe i osobowe klientom indywidualnym oraz korporacyjnym, a także ubezpieczenia na życie, prowadzi także działalność w segmencie funduszy emerytalnych. Generali zajmuje 7 pozycję na rynku polskim ze składką przypisaną brutto 550 mln euro w 2017 r.

Concordia współpracuje z ponad 2000 pośredników na terenie całego kraju. Liczne nagrody i wyróżnienia, takie jak Przyjazna Firma Ubezpieczeniowa, Ubezpieczeniowy Lider Informatyki Instytucji Finansowych, Najwyższa Jakość Quality International, Firma Ubezpieczeniowa Roku, to gwarancja najwyższego standardu obsługi. Jakość, którą Concordia oferuje od momentu przekazywania informacji o produktach aż do posprzedażowej obsługi, jest także potwierdzana przez jedną z najmniejszych liczb reklamacji składanych do Rzecznika Finansowego.

 

GOSPODARSTWO W DOBRYCH RĘKACH:

  1. Tworzymy nowoczesne produkty ubezpieczeniowe dla branży agro.
  2. Zapewniamy spokój i bezpieczeństwo prowadzącym biznes pod chmurką.
  3. Gwarantujemy dostęp do kompleksowej oferty ubezpieczeń, w tym ubezpieczenie zwierząt, koni, majątku i floty rolnika.
  4. Słuchamy i reagujemy na potrzeby ubezpieczeniowe naszych klientów, stale dopasowując produkty do zmieniającego się otoczenia rynkowego.
  5. Tworzymy nowoczesne rozwiązania pozwalające jeszcze lepiej zarządzać ryzykiem pogodowym w gospodarstwie.

 

MASZ PYTANIA?
61 85 84 800
biuro@concordiaubezpieczenia.pl

 

Pliki do pobrania